| FuNN a întrebat:

Deci ziceti-mi si mie de ce nu pot face propria mea echipa la FIFA 07, am facut echipa am ales jucatori dar cand sa intru sa joc cu o alta echipa mi se inchide jocu si imi apare de aia cu Don't Send si etcc... Nus de ce nu merge, are ceva daca am fisieru ala cu jucatori din 2012? P. S.big grinau Fundoi si INTELIGENT. MS ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| iuonak93 a răspuns:

E de la fisier, baga pe cel original si merge dar cred ca trebuie reinstalat fifa inainte.Bafta!