| AlexIonut2013 a întrebat:

Este vorba de metin2 ro daca dau la cont pe site-u celor de la mt2 ro adica ma logez si dau la schimba email-ul o sa imi trimita confirmarea pe email-u vechi sau nu mai trimite confirmarea si se schimba ceva la cont gen numele de utilizator sau parola si mi se cu caracterele dupa el? Rog doar cei care au facut acest lucru sau cei care stiu SIGUR sa raspunda. FUNDA pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ariciiuu a răspuns:

De exemplu pe WOM2 (World of Metin2) trebuie sa confrmi schimbarea emailului in cel nou! acuma depinde, ca sunt multe cazuri in care trebuie sa confirmi schimbarea emailului pe cel vechi! si nu, nu se schimba nimic! Garantez 100% chiar acuma 3 zile am facut asta! Fundulita?