| ClaudiuTicu a întrebat:

Buna dimineata! Vreau un raspuns... repede multumesc! Am inscris pe site -ul metin2 si mi-am creat un cont. Si am uitat parola de la cont. Am intrat pe site-ul metin2 ro am scris numele meu de utilizator si... am dat parola uitata,am scris numele de utilizator de la cont si adresa de email. Cand am scris adresa de email a zis acolo ca adresa de email pare a fi eronata! laughing) Nu inteleg de ce! Am incercat, dar in zadar! sad

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Buna.mie imi zice asa de obicei cand scriu adresa gresit sau uit sa pun in coada "@yahoo.com", daca ai facut totul bine si tot nu merge se poate sa fi primit un mail cu nume si parola de la cont..verifica, iar daca nu fa-ti un alt id si alt cont pe elhappy