| DumitruIlie11 a întrebat:

eu am MTA:SA si vreau sa-mi fac un server de roleplay si nu stiu cum sa le bag pe host serverul l-am facut ma puteti ajuta va rog

1 răspuns:
| Silvyku a răspuns:

Poti face server mai usor pe SA:MP (san adnreas multi player) versiunea 0.3z (ultima) aici daca gasesti un host bun si un GM si mai bun o sa iti faci un server foarte bun si poti scoate profit mare! App daca iti faci server anunta-ma! Funda?
Si cu problema ta! > depinde de firma de host daca ai nelamuriri intreaba-i pe cei de la host printr-u mesaj privat