| ShhowTime a întrebat:

Eu am un pc cu componentele : Procesor : Intel(r) Core(tm) 2 CPU 6300 @ 1.86GHz 1.86GHz rami: 3 GB placa video: NVIDIA GeForce 7600 GS de 512... Ce trebuie sa cumpar ca sa mearga jocurile de genu GTA4, Assasin's Creed Revelation, Fear 3. funda

3 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Pai ar trebui sa mai bagi 1 giga ram sa ai 4 si Ghz e chiar foarte putin sad ar trebui sa ai minim 2.2 Ghz ca sa mearga assasin creed si 3.0 Ghz ca sa mearga GTA 4 bft!

| ShhowTime explică (pentru Generation22):

Daca imi pun ink 1 GB rami nu rezolv nimic si procesorul meu e dual adica e de 3.33 GHz

| daniiel2 a răspuns:

Procesor si un pic mai mult la video