| Cu_Mine_Zambeste_1997 a întrebat:

Eu cand vreau sa scriptez un server sa-mp, si pun mai multe comenzi intr-un fs imi da eroare ma poate ajuta cineva!

(error)
C:\Users\RadioPlayTheHits\Desktop\test\filterscripts\ch. pwn(99) : error 055: start of function body without function header
C:\Users\RadioPlayTheHits\Desktop\test\filterscripts\ch. pwn(100) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\RadioPlayTheHits\Desktop\test\filterscripts\ch. pwn(103) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\RadioPlayTheHits\Desktop\test\filterscripts\ch. pwn(105) : error 010: invalid function or declaration
Pawn compiler 3.2. 3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

4 Errors.

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Te ajut eu lasa-mi msj privat.

| Cu_Mine_Zambeste_1997 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

:d
am rezolvat fac acum cu zcmd! big grin mersi oricum ai funda!

1 răspuns: