| RaulRaulutzulThau a întrebat:

Eu joc GTA San Andreas am descarcat "Skin Selector" si cum pot gasi armele la skinuri de ex am vazut pe Youtube la un skin era o arma care ridica un om in aer.Va rog! Dau Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| RaulRaulutzulThau explică (pentru soloangel01):

De pe ce se activeaza?

| soloangel01 a răspuns (pentru RaulRaulutzulThau):

Iti trebuie cleo3.http://cleo.sannybuilder.com/
in stanga scrie CLEO 3 si dai pe prima...se descarca automat.

| soloangel01 a răspuns (pentru RaulRaulutzulThau):

Dupa instalezi in folderul unde ai gta sa, si o s aiti apara un folder cleo(asa se numeste)in care dai copy/paste la mod.

| RaulRaulutzulThau explică (pentru soloangel01):

Si cand intru in joc ce trebuie sa fac ca sa imi mearga?

7 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Arma aia e un alt mod.

| RaulRaulutzulThau explică (pentru soloangel01):

Si modul acela de arma cum se numeste?

| soloangel01 a răspuns:

Asta nu stiu...cred ca trebuie sa fie o combinatie de taste, cred. Daca aflu iti spun.