| SexyBlue a întrebat:

Sall TPU, eu joc metin 2 Ro pe Virgo si... sunt dezamagit deoarece e piata foarte slaba. stai 3 zile sa gasesti un item.sad si as vrea sa ma apuc pe alt server. P.S: pe care server ma sfatuiti sa ma apuc? apropo. in afara de Triangulli big grin vreau un server cu piata si playeri foarte buni, Dau Funda! Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Apuca-te pe Corvus sau Taurus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taurus,intra pe CH1, acolo e Full mereu de shopuri sau piete cum le zici tu!

| DarkLaden a răspuns:

Metin2 Steel in 3500de min am nivelul 150 si toate itemele epice si noi frizuri mape. II foarte frumos. FUNDA?