| Mateas_Flavius_1993 a întrebat:

SALL TPU wave imi puteti spune niste jocuri cu cavaleri sau dinozauri sau animale salbatice. dau funda happy happy happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Ceva cu cavaleri ar fi Assassin's Creed sau Dinasty of Warriors. Unu mai SF e Dishonoredwinking

| g4bri3l a răspuns:

Incearca metin2 e un joc online cu lupte intre cavaleri cu sabie pumnal arc evantai si de astea iti poti alege 1 caracter cu care sa joci si sa il inbunatatesti ai diverse magii de atac sau aparare uite un site unde poti sa il descarci si sa te inregistrezi. Il joc si eu contacteaza-ma pe id : gab_87hn@yahoo.com sper ca te-am ajutat! FUNDA?