| Ochiialbastrii a întrebat:

Cine imi spune cel mai repede 10 animale salbatice? funda laughing

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

-urs
-leu
-jaguar
-maimuta
-puma
-pantera neagra
-elefant
-lup
-vulpe
-porc mistret

-

| Adela50 a răspuns:

1 Urs.
2. Tigru
3. Leu
4.Lup
5.Vulpe
6. Jaguar
7. Elefant
8. Leopard
9.Pantera
10.Maimuta.

| doroteea a răspuns:

Tigru, leu, ghepard, mustang, vulpe, urs, leu, mistret, ras, jaguar. ador felinele:X tongue

| Ics a răspuns:

Leu tigru elefant zebra vulpe ras leopard camila lup girafa laughing

| Bubbles a răspuns:

Urs, tigru, pantera, hipopotam, leopard, girafa, urs koala, urs panda, zebra, ras

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Lup, tigru, urs, leu, porc spinor, leopard, ghepard, hiena. jaguar, rinocer, elefant, uts panda, urs coala etc.

| nononono1111111111 a răspuns:

Caprioara, leu, jaguar, tigru, hiena, zimbru, zebra, koala, urs polar, urs brun etc... Daca vrei aduc acum enciclopedia!

| AlexissMla a răspuns:

1. Leu
2. Leopard
3.Lup
4.Hiena
5. Tigru
6. Porc mistret
7.Caprioara
8.Vulpe
9.Capra neagra
10. Bufnita

FunditsSa, te rog?batting eyelashes

| acestaesteunnume a răspuns:

Puma, pantera, leopard, leu, tigru, urs, ras, cerb, vulpe, lup
Fundizza?batting eyelashes

| laura_9178 a răspuns:

Caprioara, lup, urs, vulpe, tigru, leu, maimuta, hiena, leopard, elefant :p

| cristinutz a răspuns:

tu de exemplu!

| cristinutz a răspuns:

Tu de exemplu!