| MihaicaDan a întrebat:

Imi apare o eroare la Cs Source. Si anume cand incerc sa ma conectez la server imi scrie Dissconected(Client dropped by server). Ce pot face? imi arata de vreo 3 zile asa. FUNDA
P.S. Am si reinstalat Jocul.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Daca ai renuta la versiunea non-steam pentru steam, nu ai mai avea probleme de genu.
Daca insisti pe non-steam, ia-ti un clinet care contine auto-update si dai update.
Bafta!

| RazVanuTzzU2233 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Eu am o problema cand ma conectez pe oricare sv imi apare o eraore de genu ca ma decontecteaza din cauza la mapa sau la altceva ce pot sa fac? Te rog ma ajuti? cntacteaza-ma la razvan_best28

1 răspuns: