| rebelaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper ca ma puteti ajuta ..Am un mp3 player Samsung Yp-U32 si am o problema la el..deci il conectez la usb si se incarca bateria dar nu se conecteaza cu pc-ul si scrie dissconected si nu-mi apare nimic in pc..despre el... funda :* Multumesc

3 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Ai incercat sa instalezi un soft pentru el? Sau eu stiu poate are program! Daca nu atunci intra la Add Device in pc si atunci o sa iti gaseasca pc-ul mp3-ul.

| rebelaaa explică (pentru TeddyPaul):

Unde este acest ADD Device?

| TeddyPaul a răspuns (pentru rebelaaa):

Control Panel