| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, imi da eroarea Medal Of Honor WarfighterTM nu mai functioneaza, si mi se inchide jocul, idei? * windows 8

5 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Principala cauza pentru aceasta eroare este NEFUNCTIONAREA corecta a Crack-ului.SCHIMBA CRACK-Ul.
O zi buna!

| AlexStefan1 explică (pentru σκμ):

Voi incerca. si imi mai da si la Battlefield 4 I piratat I aceeasi eroare cam pe la misiunea 10 big grin tot de asta?

| σκμ a răspuns (pentru AlexStefan1):

Sunt 99% sigur ca din cauza CRACK-ului.
Schimba-le.

| AlexStefan1 explică (pentru σκμ):

Ma cam ingrijoreaza cel 1% dar 99 e mai mare decat 1 deci ma intred in tine big grin

| σκμ a răspuns (pentru AlexStefan1):

Daca vrei iti dau eu link-urile de la jocuri...