| TheDarkMita a întrebat:

Sall TPU, imi plac mult jocurile mai anormale cu diferite creaturi sau animale gen Darksiders II SAU jocurile cu inventii faine gen Portal. Imi mai ziceti voi alte jocuri ca acestea doua?
Funda! + Vot!

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Half-Life 2, Prototype 1-2, BioShock, Halo: Combat Evolved, DOOM 3, Half-Life 2: Episode One, System Shock 2, FreeSpace 2, Resident Evil 4.

| bosSone a răspuns:

Metro last night sau Metro 2033 si mai sunt cateva incearca seria Metro sigur o sati plac are si grafica si vrei tu funda?