| florinmare89 a întrebat:

Sall tpu.Imi puteti da si mie un metin2 am jucat critikal,sj,hammer,energy,xpub,noveria, tim, timi etc. ziceti-mi unu de exemplu sa aiba batalia in mag de arme sau sa poti face skilurile p FUNDA SI LA CEILALTI VOT

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Metin2 Adventure - Metin in limba spaniola dar este cel mai tare pentru mine! Mie mi-a placut cel mai mult asta. LVL max - 250 (din pacate crying(

| florinmare89 explică (pentru dge18):

Man da nu pot sa fac bani pentru otel ca m-as juca numa tati ma bat

| florinmare89 explică (pentru dge18):

Si nici nu faci p la npc deci nu iti pot da funda