| Hazbeiu_Antonel_2001 a întrebat:

happy
Imi puteti zice ce jocuri merg pe acest pc?
AMD Athlom(tm) Processor
>- 1.5 Ghz
>- 512 GB RAM
>- Windows xp profesional service pack 2 version 2002
Fara jigniri, e cam slab pc dar am zis sa intreb ce jocuri ar merge ( In pc mai am cs nvidea E4, Cs nvidea v3, Cs 16 si GTA Romania )
Astept raspunsuri cat mai repede va multumesc!

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Cam slab.dar nu ai mentionat ce jocuri vrei, mai noi, mai vechi, shooter, racing etc?

| Hazbeiu_Antonel_2001 explică (pentru userul7200):

Pai si noi si vechi dar jocurile sa fie cat de cat fainewinking

| Hazbeiu_Antonel_2001 explică:

Pai si mai noi si mai vechi sa fie cam de la anul' 2004-2005 in sus dar sa fie jocuri cat de cat faine si sa mearga sigur, daca doresti imi poti lasa si un link?