| Pencea_Alexandru_1993 a întrebat:

Salut baieti si fete! As vrea sa va intreb de ce nu imi merge SAMP-UL?
Am versiunea 0.3x parca si am Windows Profesional si da am descarcat thirty pack sau ceva de genu. Asa ca astept raspunsuri cat mai repede posibil.

5 răspunsuri:
| N3gativ a răspuns:

Crackul l-ai pus?

| Pencea_Alexandru_1993 explică (pentru N3gativ):

Cum adica?

| Pencea_Alexandru_1993 explică (pentru N3gativ):

Cum adica?

| Pencea_Alexandru_1993 explică (pentru N3gativ):

Cum adica? Am descarcat GTA San Andreas ca il am pe CD am intrat pe pagina lor de samp si trebuie sa descarc 2 lucruri sigur : 1chestia aia ca sa imi apara serverele 2 un fel de pack ca fara el nu merge SAMP-ul. Chestiile astea le stiu pentru ca recent l-am mai descarcat odata si a mers cum ti-am zis eu dar acum cand sa ma conectez pe server zice" Unable to execute" si asa am ajuns sa pun intrebarea pe TPU.

| N3gativ a răspuns (pentru Pencea_Alexandru_1993):

Adauga id-u meu de mess si vb acolo: raulpuni@yahoo.com