| Dorian1998 a întrebat:

imi spuneti si mie niste jocuri asemanatoare cu transormice in afara de: heromice,transformice, fristmice, transformega,

dau Funda spor la treaba

va urez bafta

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Bun mai sunt : Roformce, Ledformice, Transforbr, atataea stiu P.S cel Mai cool e pe LedForMice poti sa iti dai cheese(Branza) si FrASES (cAPSUni) si daca vrei sa-ti dai scrie /Fraises/Cheese Nume 200000. Fundit@?batting eyelashes

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Mai stiu si Ledformice poti ajunge cel mai bine din tote moderator trebuie sa mucesti si chiar sa ai multi prieteni aporopiati in joc!

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Ledformice poti deveni cel mai redepe moderator