| nuckleu a întrebat:

Imi spuneti va rog un program cu care pot afla temperatura placii video in timp ce ma joc?

1 răspuns:
| C96 a răspuns:

Daca deschizi Catalyst Control Center si te duci la Ati Overdrive, ai acolo un buton patrat cu un lacat pe el. Apesi pe el si atunci o sa se deblocheze posibilitatea de overcloak a placii video si o sa iti indice si ce temperatura are placa. Daca nu instaleaza Atitools sau Rivatuner (ambele au posibilitatea de monitorizare a temperaturii placii video).