| Niklauss a întrebat:

imi ziceti si mie un server frumos de metin cu ratele macar 700 dar sa se creasca bine si usor. sa faci lvl 75-80 in V2 in V3 sa faci vreo 100 depinde de ce level e maxim. itemele sa se faca destul de usor si sa nu fie neaparat clasic

3 răspunsuri:
| Laurgeorge1432 a răspuns:

Pai ar fi metin 2 dinamik..sau daca vrei unu foarte usor :Metin 2 European big grin (eu ma joc dinamik...) funda?big grin

| Niklauss explică (pentru Laurgeorge1432):

Ma am descarcat dinmiku si cand ma loghez nu se intalpa nimic numai tot arata ca se conecteaza. Ce sa fac? si europeanu il stiu si m-am plicti de le nu sti ceva server asemanator cu dinamiku ca chiar e frumos. daca stii iti dau funda

| Laurgeorge1432 a răspuns (pentru Laurgeorge1432):

SI eu am acum aceeasi problema... zice ca se conecteaza si ramane asa... daca vrei cand rezolv eu problema iti sp si tie uite id meu de mess laurentiu_2000@yahoo.com