| Ovidyu54 a întrebat:

Sall TPU, joc lol am 6300 IP si vreau sa-mi cumpar un campion si nu stiu pe cine sa aleg : Zed, Kha ' Zix, Fiora, Darius sau Akali.
Nu sunt foarte experimentat joc de o luna am lv 14, data trecuta cand am avut bani l-am cumparat pe volibear pentru ca este campionul meau preferat, dar acum nu stiu pe cine sa aleg.
Vreu un sfat, Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De de nu cumperi 4-5 campioni mai ieftini? Un campion mai scump nu inseamna ca e mai bun, inseamna doar ca e mai nou lansat.

Eu am vreo 70.000 de ip-uri si n-am de gand sa-i cheltui prea curand. Am dat pe un singur campion 6300, wukong, pentru ca imi placea sa joc dominion cu el.