| MaStEr97 a întrebat:

joc pe facebook marvel avengers alliance si am uniforma de avenger pentru thor si as vrea sa ii pun si agentului am vazut pe youtube k este posibil dar nu stiu cum!

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Daca te referi la statusurile de la uniforma lu thor, pentru agent nu e uniforma e o arma premium http://avengersalliance.wikia.com/wiki/Coulson%27s_Revenge

| Haskyy a răspuns:

Uniforma de avenger care o are thor nu poti s-o pui la agent fiecare cu uniforma lui e posibil doar cu hack!

funda /

| neagoe123456 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29204012/Avengers1HitKO_exe_rar/

Hack pentru avengers 1hitko
La urmatorul update vom adauga si energie infinita.