| anonim_4396 a întrebat:

Joc si eu metin2 Inushi si n-am habar cum se face set ninja(lame). Care poate sa-mi spuna si mie ce bonusuri trebuie sa bag? Dar va spun ca pentru PVP.Astept raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Ideal e sa iti faci mai multe seturi de iteme. Si eu fac pvp si am urmat reteta urmatoare: ai nev de cercei de cristal lv 46 parca, colieru de 54, papuci cu tarie, si bratara de 54.
Incearca sa iti faci 3 seturi de iteme cu urmatoarele bonusuri: 2k pv, crit chance, deff, regenerare pv. Pe casca pune semiom, magie si sansa otravire. Pe bratara pune 2k pv, patrunzatoare, magie si reg pv.

5 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

HP cat poti de mult ideal ar fi sa prinzi si pe boots si pe bracelet si pe necklace
demi-human pe arme si pe ce mai poti tu
strong vs. sura/mahe/war/ninja
chance to crit
chance to poison
chance to pierce

defense vs. war/sura/ninja/mage
defense vs fire/wind
magic resist.
skill resist
poison resist
imune to slow
imune to faint

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns (pentru Meheツ):

Ai jucat macar metin2 inushi?

| Meheツ a răspuns (pentru AssassinCreedMadasucaru):

Inushi? asta e vreun server privat big grin? eu am jucat doar oficial si am tinut server 3 ani pe dedicat big grin

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

O sa le incerc pe toate si care merge ia funda

| UnSimpluNume a răspuns:

Baga hh pe koif arma cercei bratara papuci + pv + apararitongue peste tot sa ai dex full HP(pv) si demi-human(hh, semi-om) si faci ravagiismug