| cata_2510 a întrebat:

BunaTpu.Daca imi pun windows xp o sa-mi mearga mai bine jocurile? Ca nu am placa video foarte mare si unele jocuri imi merg sacadat.

4 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Da! O sa iti mearga mai bine fiindca windows 7 foloseste mai multi din rami happy

| cata_2510 explică:

Ok mersi de sfaturi am sa inst. xp

| ftwBurrN a răspuns:

Da o sa fie o diferenta win 7 foloseste mult din rami! bafta!

| DeduAndrei a răspuns:

Cum a spus si ftwBrrN, o sa foloseasca mai multi rami, iar daca pe Windows XP iti merg jocurile urat, pe W7 o sa iti mearga de 2x mai rau...