| SEBASTIANDER a întrebat:

la cs..am jucat pe un sv cu badboy cu un cod si mi-a dat destroy..sau ce o fi cand intram pe un sv imi zicea conection timed out.mi-am instalat din nou cs-ul si cand intru pe un sv sau joc cu botii ma scoate afara si imi da error si scrie file read failure...ce sa fac? funda pls ajutor!

4 răspunsuri:
| fyrelord a răspuns:

Poate ai luat exerminated si de aia nu poti sa mai joci cs...

| fyrelord a răspuns:

Poate ai luat exterminated si de aia nu poti sa mai joci cs...

| fyrelord a răspuns:

Exterminated* scuze

| Magnifico a răspuns:

Daca ai luat destroy incearca sa schimbi cfg-ul sau sa intri la "Options"-"Keyboard" si sa dai "Default".

Bafta!