| MikeNo1 a întrebat:

Salut legat de farmerama, ma numesct tumedicoenmadera si am nevoie de vecini ca sa deblochez la pasune. si inca ceva : cum este? : trebuie sa ai 18 vecini in lista adica maxim ca sa ti se deblocheze sau sa ai un anumit numar de vecini activi?

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Pentru a intra in pasiunea salbatica ai nevoie de 12 vecini. Daca vrei username-ul meu este krissukristina si mai am mai multe username-uri pentru ca nu am ce face laughing daca e da mesaj pe joc si ti le zic si te bag si la prietenihappy
fundita?:*

2 răspunsuri:
| marius7tree a răspuns:

Nu deci si eu joc farmerama am lvl 51 si la lvl 17 deblochezi pasunea.iti trebuie 13 venici (si cu tine) ca sa o deblochezi nu maximu ca ei au bagat 18 vecini ca sa te ai si pe tine acolo. funda big grin. app ma numesc evanscene big grinbig grinbig grinbig grin

| xandreeax a răspuns:

Nu conteaza cati vecini ai ...eu am 4 cu mine...:-)