| MKV a întrebat:

La jocul metin2ro dupa terminarea instalarii, apare clientul iar la descarcarea hshield la 34% nu mai merge : vit de download 0.000kb/s.
Daca ma poate ajuta cineva, de undeva de unde il pot lua inarhivat sau o metoda prin care sa mearga... problema am intampinat-o acum cateva saptamani, pana acum mergea fara probleme.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alexutza00000 a răspuns:

Trebuie doar sa astepti pana ti se inarca, poate dura o jumate de ora pana in 2 ore.Da daca astepti pana ti se inarca dupa nu mai trebuie sa astpeti asa de mult.