| kegrtteger a întrebat:

Laptop ACER Aspire F5-571-50F7, Intel® Core™ i5-4210U pana la 2. 7GHz, 15.6" Full HD, 4GB, SSD 256GB, Intel® HD Graphics 4400, Linux.
Merge sa joc euro truck simulator 2? Nu vreau sa am lag, doar asa rare ori... Vreau sa stiu daca pot sa il joc si daca merita sa il cumpar cu aceste componente.

1 răspuns:
| MiraTimiriazevskaia a răspuns:

In primul rand vad ca ai ca sistem de operare linux. Am vazut ca Euro Truck simulator 2 e decat pentru windows. In rest pari sa indeplinesti cerintele.
P.S: Nu sunt foarte bun la computere. Spun doar ce stiu