| RaduT09 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop? LAPTOP ACER ASPIRE E5-571-384D, INTEL CORE I3-4005U 1.7GHZ, 15.6", 4GB, 500GB, INTEL HD GRAPHICS 4400, LINUX!

As dori sa adaug ca acesta este la un pret de 1.299, 90 lei.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Jocuri=varza
Dar asa ca si laptop multimedia, si pretul ala, e foarte ok. Presupun ca asta e http://bit.ly/1GXrDzh nu?

| Tariceanu a răspuns:

Este un laptop foarte bun merita cumparat http://bit.ly/11oEHgN este la reducere

| OverlordPC a răspuns:

Depinde...

Daca vrei sa te joci jocuri pe el ...nu ti l-as recomanda (placa video e slaba si ram la fel, iar procesoru mai merge cat de cat)

Dar... daca vrei sa-l folosesti..nush pentru bussines, sa lucrezi pe el, sa te uiti pe net, alte alea...as zice ca e in regula (nu foarte dar e bun pentru asta)

Sper ca te-am ajutat!

| OverlordPC a răspuns:

Pentru gaming e foarte prost...(mai ales ca e laptop, iti trebuie un desktop daca vrei sa joci jocuri cu grafica maxima)

Dar pentru lucru, uitatu pe net, etc...as zice ca e ok (nu foarte bun, dar cat de cat)
Sper ca te-am ajutat!