| T0X1kSkuLL a întrebat:

M-am luat de pe net un cfg pentru dr si am intrat unde am cs instalat am intrat in cstrike l-am pus acolo cfg e cu notepad, am intrat in cs si am scris in consola exec dr.cfg asa l-am numit dr.cfg dar cand scriu asa si dau enter imi zice couldn't exec dr.cfg dar de ce imi da asa? va rog spuneti-mi sa udatimi oi unul bun va ROG!

1 răspuns:
| denyemy a răspuns:

Intra pe cstrike.ro sau ruleaza pe cel default, scrie exec.config.cfg si dai enter.