| CristianTheBest a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de ce. atunci cand bag un cfg in cs (cstrike) cand intru in consola si scriu exec name.cfg imi scrie couldn't exec name.cfg.?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Salut Cristian1999XXL.Am avut si eu problema asta..Problema este ca counter-strike-ul care il ai nu este default, adica nu-ti permite bagi cfg-uri coduri etc..cum ar fi Cs Lant.
Trebuie sa descarci unul default care permite..cum ar fi Cs Warzone.

| CristianTheBest explică (pentru VladyXR):

Chiar lant il am laughing... mersiwinking

2 răspunsuri:
| MCB2000 a răspuns:

Sigur fisieru' care vroiai sa ii dai exec era salvat cu extensia ".cfg"? laughing