| sfechis a întrebat:

Sall TPU, ma ajutati sa imi maresc viteza la jocuri, sa imi mearga mai bine jocurile, sa imi dati programe, in afara de game booster, plz

4 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Pot sa-ti dau un sfat daca vrei: cumpara alt pc, sau daca-mi scrii ce componente ai in el, pot sa-ti spun ce sa cumperi la el (upgrade).

salut.

| sfechis explică (pentru trafikantu):

Pai am procesor Intel dual core de 2 Ghz., 512 ram (vreau sa imi pun 4) ca atata pot sa imi pun maxim, placa video nvidea geforce 6200 turbocache, dar as prefera programe daca stii! mersi :*

| trafikantu a răspuns (pentru sfechis):

Daca pui 4 ram de 1Ghz si iei o placa vide 9600GT sau 9800GT o sa ai un PC mediu ce va rula 90% din jocurile actuale.

Succes.

| matrix3 a răspuns:

Incearca glary utilities mie imi merge mai bine pc cu el