| DorelSudoru a întrebat:

Credeti ca este posibil ca unele programe gen "game accelerator" sau "game booster" sa-ti mareasca performantele(pentru. jocuri). Daca da mai dati-mi si alte programe de genul asta daca mai stiti.

2 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Da, face unele jocuri sa mearga mai repede si de exemplu micsoreaza fps-ul la cs.nu mai sunt alte programe cel putin asa cred ew.recomand Game Boosterhappy

| DrillOne1 a răspuns:

Eu nu cred in programele istea, game booster sau game accelerator nu face mare lucru, doar inchide programele nefolosite cand pornesti jocu ( iti face sa ai mai mult RAM si sa nu fie incarcat CPU-ul) atat fac programele istea