| Kira22 a întrebat:

Sall TPU, ma invata si pe mine cineva cum se face bhop pe cs deathrun? si eu am o problema cand sar eu apas W incontinuu si space (scroll) si numai dupa aia dau drumul la W, am inteles ca nu e bine asa, imi explica cineva cum se face? si eu nu pot sa dau mai mult de 220 viteza, si nu pot nici strafe prea bine,

1 răspuns:
| wezoNe a răspuns:

La inceput trebuie sa prinzi vitezi, poti apasa W + A si dai cu mouseul in partea stanga ca sa te invarti si ca sa prinzi mai multa viteza apesi pe Q (sa schimbi de pe pistol pe cutit[acest lucru o sa te ajute cand ai un obstacol in fata si ai prea multa viteza ca sa calci pe el muti repede pe pistol si o sa incetinesti]) Cel mai bine e sa iti faci un stil al tau de a face bhop, eu fac fara W, am prieteni care tin W mereu si joaca destul de bine.
Succes!
Daca vrei sa jucam un cs Normal de astept pe acab. cs 16. ro