| denistecky a întrebat:

Mai demult ma jucam un joc mai vechi...dar nu mai stiu cum se numeste.Imi mai aduc cate ceva din joc.Eram un politist care aveam o tinta si trebuia sa impusc hotii si era o parte cand eram intr-un tren, mai era o parte cand eram pe un vapor si tot asa trebuia sa impusc hotii iar la sfarsit stiu ca eram in cabina de la vapor si erau roboteii care stateau in aer iar eu trebuia sa ii omor. FUNDAxD

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Virtual Cop 2.

| GasBoy a răspuns:

Asta e?:http://youtu.be/iUL3ndv9TBs
da vrei il am eu ma poti cauta pe facebook -vector Andrei-

| denistecky explică (pentru GasBoy):

MS mult asta este joculhappy

| pcdependent a răspuns:

˝El Matador˝, Nu stiu eu l-am jucat si cred ca asta e, nu i-am dat capatu, sall!