| costinvlad a întrebat:

Merge sa pun la acest laptop 8 GB de RAM DDR4, daca da as vrea o adresa de la Emag, Flanco, etc de unde sa imi achizitionez ram.ul. As dori sa stiu cat costa curatarea laptop. ului meu de praf prin interior. El este Asus X55U-SX008D si are o varsta de aproape 6 ani. As mai dori si sa stiu daca merge schimbata placa de baza pentru a pune un processor amd fx sau una care suporta Intel. Si un processor care sa fie cu cooler si sa aiba minim 1.5-16 GHz. Sa nu fie scumpe deoarece eu ma joc fifa 08 si metin si intru pe browser.

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

In primul rand sa il cureti de praf te poti duce la service sa iti faca treaba asta
2. Merge sa schimbi orice la el
3. Si daca te intereseaza un laptop Asus Intel i3 2.20, 2.20 ghz, 6 gb de ram, windows 7 ultimate 64 bit, si placa video de 1 gb ieftin si cumparat din Anglia

1 răspuns:
| Alin44444 a răspuns:

Da, poti sa-i pui, am avut si eu unul asemanator. FUNDA?