| Dimitrix a întrebat:

Merita sa imi iau un laptop Acer cu procesor I5 gen 3 dual cu 2.5 GhZ pe nucleu, nVidia GeForce GT 630M 2084MB dedicata, usb 3.0, 4GB RAM, hard de 500gb 5400 rpmSATA cu 2500 RON?
acici este site-ul http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

Răspuns Câştigător
| IF45e a răspuns:

Da, eu zic ca merita e un laptop pe care merg multe jocuri si din cate vad acolo e si rezistent.Am un prieten care si-a cumparat unul de asta il are de 1 an si ceva si inca merge ca in prima zi al lui.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Da! E un laptop foarte bun! o sa mearga toate jocurile pe el!