| RaduBortannoiu a întrebat:

as vrea sa va intreb daca acest laptop
http://www.pcgarage.ro/......nux-black/
este bun pentru a rla jocuri gen:gta 4, assassins creed2, 3, need for speed most wanted 2, etc

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Omule e Core i5 Deja unde vezi "i" inseamna ca-ti merg toate jocurile 2013straight face citeste putin configuratia GeForce GT 630M astea deja is bune man ia-til cu incredere e printre cele mai bune si uitete bine! Placa video 2 GB! E super bun daca nu ma crezi pune la status de pe messenger "Ce parere aveti despre i5" atat! si vei vedea.Ce nas da sa am dealalaughing)

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Este o configuratie ok, dar la banii astia ti-ai putea face o configuratie desktop de sa zbarnaie jocurile pe el. Acum e alegerea ta, dar ca fapt divers, laptopurile care sunt intr-adevar pentru jocuri, costa peste 4000 lei.

| MysteryMen a răspuns:

Este prea bun laptopul acela. eu am un Acer Aspire 5733 cu Procsor I5 2.67 Ghz 4 Gb Ram numai ca placa mea video e Intel Hd 1gb si mie imi ruleaza prea bine jocurile astea. Iti dai seama si cu GeForce 630m DE 2 GB. Prea bun laptopul acela