| eduard50 a întrebat:

Mi-a disparut un folder; unde aveam toate jocurile instalate. Daca dau sa fac folder nou si scriu numele acelasi imi da ca exista deja? Eo nu il vad! Am facut tot ce scrie pe net! Adica sa dau la show hidden files and... Am scanat sistemu si am sters toti virusi. nu stiu ce sa mai fac! crying(( Plz ajutati-ma dau funda!

5 răspunsuri:
| eduard50 explică:

A si am uitat sa spun ca am windows 7
32 bit

| Geo111 a răspuns:

Downloadeaza programul urmator
Recuva posibil sa se fi sters din intamplare dar nu de tot

| eduard50 explică (pentru Geo111):

Si ca sa stii am windows 7 32 bit

| Geo111 a răspuns:

Downloadeaza programul Recuva. E posibil ca folderul sa se fi sters din intamplare dar nu de tot

| Geo111 a răspuns:

Downloadeaza Recuva pentru fisiere de orice gen sterse sau pierdute