| Ralluca_3768 a întrebat:

Buuuna! Am o problema mare de tot...nu stiu ce are yahoo messengerul ca nu mai vad ce scriu si nici ce mi se scrie! Am incercat toate alea cu dll si cu zones si tot nu merge! ala cu Zones acum il sterg acum apare la loc! Am scanat tot sistemu cu anti-malware zice ca nu are virusi! Ce sa mai faccc?crying

3 răspunsuri:
| TheKiller975 a răspuns:

Schimba messu-l ti-l recomand pe yahoo messenger 8 este mai inapoiat dar singurul lucru care face diferenta intre ele este interfata dar la acesta nu ti se va intampla niciodata sa nu vezi ce scriu altii.

| InuIo a răspuns:

Si eu am patit la fel. Am scapat sistemul de virusi si am downloadat messu din nou. Ai putea incerca cu alta versiune eventual.

| Ralluca_3768 explică:

Cu 8-le am incercat si tot nu merge! Cand intru pe mess zice ceva de ActiveX ca nu se potriveste cu nu stiu ce! Si am scanat laptop-ul cu 2 anti-virusuri si tot imi spune ca e curat!