| xXteLOVEscXx a întrebat:

Sall TPU, mi-am descarcat un cod "leis" de cs 1.6, am urmat toate instructiuniile si cand dau double click pe leis si vreau sa ma bag pe cs nu imi intra cs-ul! Dau funda carui ma ajuta!
P.S:Sa nu aud comm de genu : "nu mai juca cu coduri".

4 răspunsuri:
| MrKenzor a răspuns:

Te-as ajuta eu, dar nu incurajez hack-urile.

| xXteLOVEscXx explică (pentru MrKenzor):

Auzi,daca nu ajuti, de ce mai intri sa vezi intrebarea si sa raspunzi aiurea?
Ce patetic...

| MrKenzor a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Pai sa iti arat ca jocurile nu constau numai in a trisa, ci farmecul e sa te straduiesti tu pana ce devii pro. Multe persoane de pe Counter-Strike au hack fapt ce ma supara. adica nu poti intra pe un server fara sa nu dai de un codat. Crede-ma e enervant.
P.S: Nu am venit sa ma cert. Aici am incheiat.
O zi buna happy

| xXteLOVEscXx explică (pentru MrKenzor):

Ma,daca tot nu ''incurajezi'' hack-urile, n-are nici-un rost sa specifici asta! Daca nu vrei, nu trebuie sa urli in gura mare ca nu suporti codurile.Eu la asta ma refeream...