| CrRazZyYBoOyY a întrebat:

mi-am downloadat recent Counter Strike 1.6 Zombie Mod + Bots + 1500 Maps da cand pornesc cs si dau la new game si incep un meci botii nu imi apar, cum sa adaug boti va rog ajutati-ma?

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Probabil e de la counter, incearca sa iei de aici altul : http://downloadcs16.com de preferat ia-ti cs 1.6 lant final. E cel mai bun

| CrRazZyYBoOyY explică (pentru j1NNNx):

Doamne ce copil, tu esti prost stii ce e ala cs zombie din ala vreau cica campionul zilei pleaca ca esti pff