| coMpLeT a întrebat:

Stie cineva cum bag boti la counter strike
ma duc la new game si cum bag botii?

9 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Trebuie sa descarci de pe net folderu zbot care il bagi in cstrike si merge apoi

| coMpLeT explică:

Nu merge, cand apas pe h imi apare change team si alte din astea dar nu si sa bag botii
mai astept rasounsuri

| DjIulyanB a răspuns:

Pai cand intri in cs dai la new game, alegi de acolo mapa de care vrei sa joci si bifezi optiunea cu Include CPU Players (BOTS). Si dai start game. Iar dupe ce sa incarcat jocul scrii in consola addbot. De cate ori scrii addbot de atatea ori se adauga cate un bot. Iar daca nu merge apesi pe tasta H cand esti in joc si iti apare o fereastra cu unele chestii. Gasesti acolo. Sper ca te-am ajutat. Funditaa

| Dorinovic a răspuns:

Dai new game selectezi harta dai start apesi h si add bot...

| Matei_Mihai_1996 a răspuns:

Descarci asta : http://www.fileplanet.com/182178/download/Counter-Strike-1.6---Z-Bot | Dupa aceea dez-arhivezi in cstrike.

| AndreiComan99 a răspuns:

Dai pe consola si scrii add_bot_t (asta-i pentru a adauga tero) si add_bot_ct (pentru politisti)

| PlAy4YoU a răspuns:

Scrii pe google download cs 1.6 (sau ce cs ai tu) bot.