| ZAXELS a întrebat:

Mi-am downloadat si instalat Assassin's Creed.
Totul a mers perfect la instalare, dar cand dau dubluclick sa intru imi apare : Assassin's Creed Game has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

If you in the middle of something, the information you were working on might be lost.

Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to us. We will treat this report as confidentiao and anonymous.

Am windows XP

Ajutatatima va rog!
Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai gandit de exemplu ca placa video nu indeplineste cerintele jocului? ...sau chiar si memoria RAM!

| ZAXELS explică (pentru neluL):

Memoria RAM si placa video sunt bune ca acum 2 luni mi-am instalat prima data jocul si mi-a mers. Acum cand vreau sa intru pe el nu imi mai merge.

| neluL a răspuns (pentru ZAXELS):

Intra aici si vezi daca indeplinesti cerintele!
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Fa si un print screen cu rezultatele.

| ZAXELS explică (pentru neluL):

Ok las-o balta. Dar am alta intrebare.
Mi-am descarcat jocul Bad Boys 2 si imi trebuie crack. daca gasesti imi pui aici link-ul si iti dau funda...dac amerge.

| neluL a răspuns (pentru ZAXELS):

Nu pot sa postez pe TPU, crack-uri, keyloggere si alte linkuri care incurajeaza pirateria.

| ZAXELS explică (pentru neluL):

Atunci trimite prin mess.
Add : xZeN14

| neluL a răspuns (pentru ZAXELS):

Nu am doar crack! Am tot jocul in format ISO.