| geison99 a întrebat:

Mi-am instalat pes 14 si cand vreau sa intru imi da o eroare cu d3dx9_43.dll. Cum fac sa nu mai imi dea eroarea? Fundita+Vot big grin

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Descarca asta dezarhiveaza si copiaza fisierul acela in urmatorul loc:
daca ai windows pe 32 bit bagi aici C:\Windows\System32
daca e pe 64 bit bagi aici
C:\Windows\SysWOW64\

Link Download: http://www.dll-files.com/d3dx9_43.zip? 0WKeX0WLhT

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Copiaza tot ce e dupa Download: si lipeste unde scrii adresa! Sa nu dai click ca nu merge

| geison99 explică (pentru DenisIonut01):

Deci mi-a aparut o iconita portocalie pe dekstop pe aia o dezarhivez?

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Instaleaza-ti direct x happy

| DryLeaf a răspuns:

Trebuie sa instalezi DxWebSetup...

Link aici.

http://www.tusfiles.net/sgkegh28iqv1

| DenisIonut01 a răspuns:

Dap,in acea iconita se afla ceva cu numele ala care face problema si aia trebuie as o pui in C:\ unde ti-am zis mai sus