| pomirlianu a întrebat:

Mi-am luat gta 4 dar cand ma joc merge greu! Grafica e pusa pe low. M-am uitat si pe youtube cum sa fac dar degeaba! Am placa video Radeon x1300/ x1500 series. windows 7 64 bits. Procesor: Intel(r) pentium(r) dual cpu e2180. Va rog sa nu imi spune-ti ca din cauza lu placa, sa mi-o schimb. Va rog sa imi spune-ti rezolvarea!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E din cauza lu' tot. Cit ram ai, doi giga? Calculatorul tau e piesa de muzeu daca discutam de jocuri...

| eXtremeAdy a răspuns:

Pentiumulurile astea dual nu sunt la fel de bune ca un core duo sau un dual core, placa video e foarte slab, foarte slab.

Uite aici cerintele minime:

OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
* Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
* Memory: 1.5GB(Vusta), 1GB (XP), 16GB Free Hard Drive Space
* Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

| pomirlianu explică:

Am 4 giga ram