| SpooJee a întrebat:

Sall TPU, mi-am luat Need for Speed world, am volan infiniMAX TrackMaster si nu'mi merge.
dau fundita

Răspuns Câştigător
| AndreisiMaicum a răspuns:

VOLANURILE MERG DEOBICEI DOAR LA JOCURI SINGLE-PLAYER ( DEOBICEI DE CURSA) SLABE SANSE SA MEARGA SI LA CELE MULTIPLYAER.DEPINDE SI DE JOC, AM JUCAT NEED FOR SPEED WORLD E SUPER TARE DAR LA EL MI SE PARE CA TE POTI CONECTA U VOLANUL. Oricum s-ar putea sa nu mearga si din cauza ca unii fac pe taste ( care este putin mai greu ) si tu faci e volan ceea ce e mai usor si iti confera un avantaj fata de ei.Lafel ca si in counter strike cand ai castile date la MAX pe urechi ca sa le auzi pasii.Deci pe scurt nu merge.

1 răspuns:
| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a răspuns:

Incearca sa intri in setari si vezi daca volanul este conectat (daca iti merg butoanele etc. ) daca nu este stricat ceva la volan. Sper ca te-am ajutat... fundita?happy