| vaseavasea4141 a întrebat:

mi-am pus robocraft si as vrea sa stiu cum sa ma joc cu prietenul meu pe un server cum sal invit sau cum sa fac server? ajutati-ma va rog skype vaseavasea4141

3 răspunsuri:
| OnlyCr3azy a răspuns:

Il inviti in lista ta de prieteni apoi el trebuie sa accepte si trebuie sa il inviti in platforma (apesi social din meniu) si trebuie sa accepte din nou.Bafta!

| Curiosul123 a răspuns:

Nu poti sa faci server... Poti decat sa ii dai friend invite si apoi sa il inviti in platoon si sa jucati in meci cu altii, nu exista inca optiunea de a creea un server

| vaseavasea4141 explică (pentru Curiosul123):

Dar daca il invit cum fac punem amindoi o data sa intram in lupta si o sa fim amindoi acolo sau pun doar eu si el se conecteaza automat?