| EduardDark a întrebat:

mi s-a marit tot ecranul de odata si nu il pot micsora am incercat Ctrl+rotita de la mouse am dat la personalizari i-am dat restart funda daca ma ajutati! pliz

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

Ei bine stai in meniul principal al desktopului, dai click dreapta-apoi dai pe optiunea Proprietati(ultima de jos)-apoi dai click pe setari(settings, ultima din dreapta).Si mai jos ai optiunea cu rezolutie ecran ei bine de acolo alegi tu cum sa ti se vada desktopul, mai departat mai apropiat. Fundita?

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Click dreapta pe ecran - proprietati - setari - alegi rezolutia de acolo - ok

| robytza2001 a răspuns:

Ai putea sa incerci de la butoanele dupa monitor. Bafta.