| SwooZie42 a întrebat:

nu merge Fifa 11 intru in joc aleg cariera si dupa asta cind Kaka intra in teren se face ecranul negru si nu se mai porneste. ajutati-ma va rog frumos.Voi fi foarte bucuros.

1 răspuns:
| KobraXS a răspuns:

Cauzele ar fi:
1. Daca ti se blocheaza PC-ul si trebuie sa-i dai restart, inseamna ca jocul are cerintele de sistem prea mari si nu-ti merge
2. Daca iese din joc si PC-ul tau e in regula, inseamna ca din joc lipseste un fisier si trebuie sa-l reinstalezi
3.S-ar putea ca jocul sa nu fie compatibil su sistemul tau de operare, rezolvarea ar fi sa-ti instalezi un sistem de operare mai nou pe calculator
Funda?big grin